O NAS

284 369         r.pr. Hanna Woźniak

Absolwentka Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, ukończyła aplikację radcowską i od 2015 roku wpisana jest na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Gdańsku pod numerem GD/GD/2783.

Specjalizuje się w prawie cywilnym i rodzinnym, ze szczególnym uwzględnieniem spraw o rozwód, separację, podział majątku, alimenty, a także w sprawach o adopcję, zaprzeczenie oraz ustalenie ojcostwa, kontakty z dzieckiem, jak również o ograniczenie lub pozbawienie praw rodzicielskich.

Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z trójmiejskimi kancelariami Radców Prawnych jak i w instytucji finansowej.

W zakresie jej zainteresowań leży również prawo handlowe i gospodarcze, w szczególności obsługa korporacyjna przedsiębiorstw.

W wolnym czasie biega, uprawia jogę, uwielbia czytać biografie, kibicować FC Barcelonie oraz jest szczęśliwą posiadaczką i wielką miłośniczką psiaka rasy cavalier king charles spaniel.

284 na 369          r. pr. Emilia Robak

Ukończyła studia na kierunku Prawo na Uniwersytecie Gdańskim. W 2015 roku złożyła egzamin radcowski i od lipca 2015 roku jest wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Gdańsku pod numerem GD/GD/2731. W trakcie aplikacji zdobywała doświadczenie pod kierunkiem radcy prawnego zajmującej się obsługą podmiotów gospodarczych.

Na ostatnim roku studiów znalazła zatrudnienie w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Pracowała jako referent prawny w wydziale zajmującym się dochodzeniem należności. Obecnie jest specjalistą w wydziale zajmującym się analizą prawną i konsultacjami w sprawach z zakresu ubezpieczeń społecznych w ZUS.

Poza tematyką ubezpieczeń społecznych interesuje się szeroko pojętym postępowaniem administracyjnym i egzekucyjnym, prawem spadkowym oraz majątkowym prawem małżeńskim.

W wolnych chwilach uczy się angielskiego i czyta książki. Poza tym lubi pływać i urządzać wycieczki rowerowe oraz spływy kajakami.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s